Autoryzowane biuro podróży

O firmie

Jako Biuro Podróży jesteśmy bardzo elastyczni, zdajemy sobie sprawę że ilu klientów tyle różnych gustów, a to ważne by móc zaoferować każdemu wypoczynek przygotowany według jego indywidualnych potrzeb.

 

Realizację tego zadania umożliwia nam współpraca ze wszystkimi największymi biurami podróży w Polsce, oraz ciągłe poszerzanie oferty. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie już Państwo ponad 50 organizatorów, zarówno tych największych oferujących wypoczynek na całym świecie jak i mniejszych, lokalnych biur, ale wyłącznie sprawdzonych i oferujących wypoczynek na najwyższym poziomie.   

xforce-team.pl

Tylko profesjonalna kadra może zapewnić fachowe doradztwo poparte wykształceniem, rzetelną wiedzą i doświadczeniem, gdy w grę wchodzi wypoczynek po roku pracy, zorganizowanie ważnej imprezy, lub wyjazdu nie ma miejsca na kompromisy.

 

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży, dla których turystyka to coś więcej niż praca, to pasja, aby zawsze wracali Państwo zadowoleni i pełni wrażeń oraz chęci do kolejnych podróży.Niezmiennie coraz większe grono naszych zadowolonych klientów wraca i powierza nam organizację swojego wypoczynku, deklarując zarazem swoje zadowolenie z naszuch usług. Również na gruncie współpracy z organizatorami wypoczynku notujemy kolejne sukcesy.


 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem.Chantal Travel – Czechowice
Czechowice-Dziedzice przy ulicy Targowej 2
tel   32 737 62 23

Konsultanci
Pon-Pt
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 13:00

32 73 76 223

Gosia
4794925 
666 848 064

Andrzej
10404659 
784 096 331

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bierząco o naszych promocjach i ofertach specjalnych, możesz wpisać się do naszego newslettera.

Pobierz Adobe Flash player